• شماره تماس مدیر فروش : 09125674212

انواع یراق آلات پنجره دوجداره UPVC +قیمت

یراق آلات پنجره دوجداره

انواع یراق آلات پنجره دوجداره UPVC +قیمت

انواع یراق آلات پنجره دوجداره UPVC +قیمت 901 619 هانی پنجره

یراق آلات پنجره دوجداره از اجزای مهم در ساخت پنجره می باشد.  پیشرفت یراق آلات پنجره دوجداره بسیار سودمند بوده و به همین علت بیشتر صاحبان صنایع بهره مندی از آن را ترجیح می دهند. درب و پنجره هایی که به این نوع یراق آلات مجهز می گردند، قدرتمند و فوق العاده هستند. این یراق ها سطح بالایی از امنیت را برای درب و پنجره به وجود می آورند.

انواع یراق آلات پنجره دوجداره

یراق آلات تک حالته پنجره دوجداره با آلیاژ با کیفیت تولید می شود. محل پیچ بر روی یراق آلات اهمیت زیادی دارد. در واقع برای نصب پیچ آن ها از فواصل ۳۰ سانتی متر کمک گرفته می شود. در ناحیه چرخ دنده نیز نیاز به فاصله کم پیچ ها خواهید داشت. این موضوع باعث می شود اسپانیولت در اثر فشار از پروفیل خود جدا نگردد.  

روکش به کار رفته بر روی یراق آلات پنجره دوجداره باید از نوع استاندارد باشد. ضمن اینکه این روکش از تست مقاومتی آب و نمک سربلند بیرون آمده باشد. این مقاومت با گذراندن ۳۰۰ ساعت در آب و نمک فراهم خواهد شد.  

یراق آلات پنجره دوجداره تک حالته تنها به شکل افقی باز می شود. از این یراق با نام لولایی نیز یاد می شود. هزینه در نظر گرفته شده برای یراق آلات تک حالته بسیار کم است. چون این یراق تنها به یک حالت باز و بسته می شود. یراق آلات پنجره دوجداره تک حالته از طول عمر مناسبی برخوردار می باشند و بسیار روان عمل می کنند. وزن یراق آلات تک حالته برابر با ۸۰ گرم بوده و ۱۰۰ میلی متر ارتفاع را به خود اختصاص می دهند. کاهش وزن یراق تک حالته می تواند با شکستگی لولا و آسیب رساندن به پنجره همراه باشد.

انواع یراق آلات پنجره دوجدارهیراق آلات ۲ حالته

یراق آلات پنجره دوجداره ۲ حالته به دو شکل عمودی و افقی باز و بسته می شود. این یراق نیازی به باز کردن پنجره به سمت چپ یا راست ندارد. در واقع می توان درب پنجره را به سمت درون خانه باز و دستگیره را به سمت بالا بچرخانید. باز شدن پنجره به سمت خانه از برخورد پنجره با اجسام مختلف، پرده و … ممانعت خواهد کرد. یراق آلات پنجره دوجداره ۲ حالته در هفتاد درصد اطراف پنجره دیده می شود. زمانی که دستگیره بسته شود، لنگه به شکل فشرده داخل فریم فشرده خواهد شد. این عملکرد عایق مناسبی برای پنجره ایجاد خواهد کرد.

قطعات یراق آلات ۲ حالته

عرض لنگه پنجره با به کارگیری یراق ۲ حالته به ۹۰ سانتی متر می رسد. یراق آلات پنجره دوجداره ۲ حالته از قیمت بیشتری نسبت به نمونه یراق های تک حالته برخوردار است.  

در یراق دو حالته، اسپانیولت ارتفاع برای قفل کردن جلوی لنگه مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو در همان قسمت جلوی لنگه نیز نصب خواهد شد.

اسپانیولت بازویی و عرض در قسمت فوقانی لنگه نصب می گردد و بازویی ۲ حالته در آن قرار می گیرد. هنگامی که دستگیره به بالا می چرخد، بازویی آزاد می گردد و سر لنگه تا حد مطلوبی به محیط درونی خانه باز می شود.

اسپانیولت قفل پشتی از جمله قطعاتی است که در یراق آلات پنجره دوجداره ۲ حالته تعبیه می گردد. این قطعه با قرار گرفتن در پشت لنگه سبب بسته شدن و آب بند لنگه می شود.

در قسمت تحتانی، اسپانیولت ارتفاع دارای قفل پایین لنگه می باشد. این قفل برای نگه داشتن قسمت تحتانی لنگه کاربرد دارد.

روی لولا نیز از یک کاور پوششی برای زیبایی یراق و یکپارچگی آن کمک گرفته می شود.

یراق آلات ۲ حالته برای باز شدن پنجره در ۲ حالت افقی و عمودی مناسب است. بازشوی ۲ حالته در مقابل گرد و غبار، رطوبت، باران، صوت و … مقاومت بالایی دارد. بازشوی ۲ حالته را می توان بر روی پروفیل های ارزان نصب نمود. یراق آلات ۲ حالته عایق مناسبی دارد و با قیمت بیشتر عرضه می گردد. یراق آلات دو حالته نسبت به نمونه های کشویی کاربرد بیشتری دارند.

یراق آلات پنجره دوجداره کشویی

یراق آلات پنجره دوجداره کشویی از قطعات مختلفی تشکیل شده است. غلطک و ریل از قطعات یراق کشویی هستند. غلطک بر روی لنگه و ریل روی فریم جای گذاری می شود. غلطک به کار رفته در این یراق باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. کیفیت غلطک به دلیل اینکه تمام وزن لنگه در حین باز شدن بر روی آن قرار می گیرد، اهمیت دارد. غلطک های به کار رفته در این یراق ها می توانند از نوع ۲ چرخ یا تک چرخ باشند.

برای قفل کردن لنگه نیز از قطعه دیگری به نام اسپانیولت کشویی استفاده می شود. قفل کردن با چرخش دستگیره انجام می شود و در درون زاماک پایه دار بر روی فریم قرار می گیرد. یراق های کشویی در مواقع محدودیت فضا کاربرد دارند.  

 

یراق آلات پنجره دوجداره فولکس واگنی

در یراق آلات پنجره دوجداره فولکس واگنی ریل ها بر روی بدنه فریم تعبیه می شوند و در درون upvc جای می گیرند. یراق فولکس واگنی بر روی پروفیل خانه راه اندازی می گردد. لنگه نیز با بازوهای مشخص شده بر روی ریل قرار خواهد گرفت. کارکرد لنگه در یراق آلات فولکس واگنی مانند ماشین های ون می باشد.

توجه داشته باشید که به طور کلی یراق آلات کشویی و فولکس واگنی از عایق و محافظت کمتری برخوردار می باشند. در واقع در آن ها هوای تازه از ناحیه ریل و غلطک وارد می شود.

کاربرد یراق آلات فولکس واگنی از نمونه یراق های کشویی بیشتر و با عایق بندی بهتر معرفی می گردد.

 

اجزای یراق آلات پنجره دوجداره

یراق آلات پنجره دوجداره برای عملکرد بهتر نیاز به اجزای خاصی دارد. اسپانیولت از اجزایی است که در تمام یراق ها دیده می شود. این جزء همان قفل درب است. قفل درب در اجزای یراق آلات پنجره دوجداره بسیار کاربردی و مهم شناخته می شود. برای ساخت قفل درب باید از آلیاژهای محکم کمک گرفته شود. آلیاژ بی کیفیت با بالا رفتن فشار بر روی دستگیره های درب همراه است. بیشتر قفل درب ها در نوع آلمانی و ترکیه ای وارد می گردند.  

نمونه قفل درب آلمانی از امنیت و کیفیت بسیاری برخوردار هستند و گزینه مناسبی برای یراق آلات می باشد. اسپانیولت آلمانی، دو زبانه است.

 

دستگیره

دستگیره نیز از اجزای مهم یراق آلات پنجره دوجداره می باشد. انتخاب دستگیره با کیفیت و مناسب با بالا رفتن طول عمر پنجره و درب همراه می باشد. در واقع یک دستگیره با کیفیت می تواند کلیه اجزای یراق و پنجره را محافظت کند. دستگیره های مناسب را از اهرم های توپر تشخیص دهید.

برای تشخیص یک دستگیره مناسب به ضخامت صفحه اصلی آن توجه کنید. ماشین کاری صحیح سبب اتصال مناسب اهرم به صفحه اصلی می گردد. این ماشین کاری نحوه حرکت دستگیره را مطلوب تر خواهد کرد. برای کارکرد بالا باید در ساخت شفت چهار پهلو نیز از آلیاژ مستحکم کمک گرفت.

به عنوان مثال اگر فنر یراق در جنس با کیفیتی تهیه نشده باشد، در این صورت عملکرد اهرم را تحت تاثیر قرار می دهد. زوار محل پیچ نیز باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

 

سیلندر

سیلندر از اجزای مهم یراق آلات پنجره دوجداره است. نمونه سیلندرهای برنجی از سیلندرهای مناسب برای پنجره و درب می باشند. این سیلندرها با آلومینیوم روکش می گردند.

 

زبانه قفل

زبانه قفل باید در مواقع باز و بست کردن در محل جای گذاری ثابت شود. این زبانه می تواند بلند یا کوتاه باشد. وزن حداقلی لولا نیز باید برابر با ۱۱۰ گرم باشد. در این صورت قادر به محافظت از خود خواهد بود. 

قیمت یراق آلات پنجره دوجداره

قیمت یراق آلات پنجره دوجداره با توجه نوع آلیاژ به کار رفته در اجزای آن متفاوت خواهد بود. این اجزاء دستگیره، سیلندر، اسپانیولت و … است. این اجزاء می توانند در آلیاژهای مستحکم تولید گردند. در این صورت یراق آلات دوام بیشتر و عملکرد بهتری خواهد داشت و سال های بیشتری عمر می کنند. این موضوع با افزایش قیمت یراق آلات همراه خواهد بود. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت یراق آلات باید به نوع بازشوی پنجره دوجداره اشاره کرد. هر چه عایق بندی این بازشو بیشتر باشد، قیمت در نظر گرفته شده برای آن نیز بالاتر خواهد رفت. یراق آلات دو حالته از این نوع یراق ها می باشد. (در این باره مقاله قیمت پنجره دوجداره و عوامل تاثیر گذار بر قیمت را حتما مطالعه بفرمایید)

یراق آلات پنجره دوجداره در کرجقیمت یراق آلات پنجره دوجداره در کرج  

یراق آلات پنجره دوجداره در کرج از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند. این یراق ها در آلیاژهای با کیفیت و مناسب تولید شده اند. یراق آلات پنجره دوجداره در کرج توسط «هانی پنجره» انواع مختلفی از یراق آلات را ارائه می نماید. این بازشوها مستحکم و روان هستند و در اجزای استاندارد تولید می گردند. برای تماس با هانی پنجره و اطلاع از قیمت یراق آلات پنجره دوجداره در کرج با شماره ۰۹۱۲۵۶۷۴۲۱۲ تماس بگیرید.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید09125674212