• شماره تماس مدیر فروش : 09125674212

بهترین پنجره دو جداره شناخته شده سال ۹۹

بهترین پنجره دو جداره سال 99

بهترین پنجره دو جداره شناخته شده سال ۹۹

بهترین پنجره دو جداره شناخته شده سال ۹۹ 773 465 هانی پنجره

در این مقاله می خواهیم بهترین پنجره دو جداره در سال ۹۹ را برای شما شرح دهیم. همانطور که می دانید انتخاب بهترین مدل و بهترین مارک پنجره های دو جداره کمی دشوار است.

نکاتی که قبل از خرید پنجره دو جداره باید بدانید :

پنجره های دو جداره از سه ماده (پروفیل UPVC ، شیشه دو جداره و اتصالات) و از مارک های مختلف تشکیل شده است. ، ویستا بست ، وین تک ، هافمن و … بهترین مارک های تولید کننده پنجره دوجداره در ایران هستند.
انتخاب مارک پروفیل UPVC یکی از عوامل تأثیرگذار در ساخت بهترین پنجره دو جداره است که باید مورد توجه قرار گیرد زیرا پروفیل های ارزان قیمت تغییر رنگ داده و پس از مدتی از بین می روند.

۱- پنجره دو جداره ثابت :

پنجره دو جداره ثابت

یکی از ارزان ترین ، ساده ترین و پرکاربردترین طرح های پنجره ، پنجره دو جداره ثابت آلومینیومی است. این پنجره نه تنها به دلیل کم هزینه بودن و سادگی محبوبیت دارد ، بلکه به دلیل پایداری این مدل پنجره ، بازدهی بالاتر و بهتری نسبت به انواع دیگر دارد. این مدل پنجره برای باز و بسته شدن و غیره به مکانیزم نیاز ندارد. دلیل آن برای عملیات عایق صدا ، گرما و غبار خوب است.

۲- پنجره های دو جداره دوحالته (پنجره های لولایی و شیب دار):

ساختار پنجره دو جداره شیبدار و لولایی : قاب پنجره دو جداره شیب دار و لولایی از پلاستیک سخت ساخته شده است و با چرخش به داخل باز می شود ، به طوری که بالای پنجره دو جداره شیب دار با چرخش به داخل باز می شود که شبیه پنجره های کابینتی است.

مزایای پنجره دوجداره لولایی و شیبدار UPVC:

پنجره دو جداره دوحالته

پنجره دو جداره شیب دار و لولایی UPVC است و در واقع یک امتیاز بزرگ محسوب می شود. پنجره های UPVC امروزه به قدری محبوب شده اند که دلیل اصلی آن ترک نخوردن ، پیچ و تاب برنداشتن ، عدم زنگ زدگی ، به هیچ وجه پوسیده و محو نمی شوند که در همه شرایط درست کار می کنند. این عملکرد پنجره UPVC آنها را در بدترین شرایط آب و هوایی بهترین انتخاب می کند و می توانید از آنها در مناطق ساحلی و بیابانی و سایر شرایط آب و هوایی استفاده کنید.
پنجره های UPVC نیز در برابر نفوذ حشرات و آتش سوزی کاملاً مقاوم هستند. تنها کاری که برای نگهداری از پنجره UPVC باید انجام شود این است که باید به طور منظم گرد و غبار درون آن گرفته و تمیز شود.

۳- پنجره casement (پنجره دوجداره تک حالته) :

پنجره های دو جداره کیسمنت به گونه ای طراحی شده اند که نور طبیعی را تا آنجا که ممکن است وارد کنند. اتاق های تاریک با سبک مناسب پنجره دو جداره casement به سرعت روشن می شوند ، بنابراین این طراحی پنجره دو جداره در اندازه بزرگتر مفید است.
این مدل از پنجره دو جداره نیز بسیار مورد استفاده و مقرون به صرفه است. بعد از یک روز شلوغ در کار ، وقتی به خانه می رسیم ، به خصوص اگر بهار یا پاییز باشد ، ممکن است بخواهیم پنجره خانه را باز کنیم و از هوا لذت ببریم ، در این صورت پنجره های دو جداره ثابت بدردمان نمی خورد.

درست است که ما برای خرید پنجره های دو جداره ثابت هزینه کمتری پرداخت کردیم ، اما اکنون که می خواهیم آن ها را باز کنیم تا هوای خانه عوض شود دیگر نمی توانیم. این دقیقاً همان کاری است که پنجره های دو جداره تک حالته انجام می دهند. آن ها در یک محور افقی باز می شوند و می توانند به خانه شما رنگ بدهند ، و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه هستند. پنجره دو جداره تک حالته به راحتی می تواند به پنجره دو جداره دوحالته تبدیل شود.

۴- پنجره دو جداره خلیجی:

 

پنجره دوجداره خلیجی

 

این مدل پنجره دو جداره عمدتا در پذیرایی خانه استفاده می شود و زیبایی خارجی و داخلی منحصر به فردی به خانه شما می بخشد ، همچنین به بزرگتر نشان دادن فضای داخلی خانه کمک می کند. پنجره های دو جداره خلیجی ترکیبی از پنجره های ثابت و بازشو ایجاد می شوند. این پنجره ها با هم یک فضای قوسی چند ضلعی را تشکیل می دهند که بسیار زیبا است.

۵- پنجره قوسی (کمانی):

 

پنجره دو جداره قوسی

 

پنجره های دوجداره قوسی همچنین جلوه زیبایی تری به ساختمان شما می بخشد. پنجره های قوسی امروزه یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین انواع پنجره های دو جداره در جهان است. این مدل پنجره دارای یک پنجره کمان است. برخلاف پنجره خلیجی که سعی در ایجاد یک شکل دایره ای در پنجره با ایجاد زوایای مختلف دارد.
این پنجره ها می توانند به صورت جداگانه یا ترکیبی طراحی ، ساخته و نصب شوند. کاربرد پنجره دوجداره کمانی ، همانند پنجره خلیجی ، باعث ایجاد نمای بیرونی بسیار چشم نواز و نمایش فضای داخلی بزرگتر است.

۶- پنجره دو جداره دایره ای (محوری):

پنجره های دو جداره دایره ای به دلیل نوع طراحی بسیار کمیاب بوده و طراحی آن دشوار است. اما می توانند جلوه ای بسیار زیبا و خاص به خانه شما بدهند. این نوع پنجره ها نیز قابل باز شدن هستند. مکانیزم باز شدن پنجره های دو جداره روی یک محور قطری قرار دارد.

۷- پنجره دو جداره کشویی عمودی:

پنجره دوجداره کشویی

اگر مالک یک ملک قدیمی هستید یا چیزی را کمی سنتی ترجیح می دهید ، پنجره های کشویی عمودی گزینه ای است که باید در نظر بگیرید. آن ها مانند یک پنجره ارسی به نظر می رسند و دقیقاً به همان شیوه کار می کنند، یعنی بجای باز شدن از داخل یا خارج ساختمان به صورت عمودی می چرخند، اشکالاتی که معمولاً با پنجره های ارسی سنتی مرتبط است. این نوع پنجره های دو جداره ظاهری کلاسیک دارد و انتخاب ایده آلی است.

۸- پنجره دو جداره کلنگی:

طرح های پنجره دو جداره کلنگی یکی از انواع پنجره هایی است که از یک طرف باز می شود که می تواند براساس تصمیم شما در زمینه خرید تغییر کند. این پنجره ها عمدتا برای حمام ، توالت ، نورگیر و پله استفاده می شود.

۹- مدل دو جداره مدل سایبان:

پنجره دو جداره مدل سایبان

از این پنجره های دو جداره بیشتر در توالت ، حمام ، پله استفاده می شود. این مدل از پنجره دو جداره روی یک محور افقی باز یا بسته می شود. می توانید نوع دهانه مورد نظر خود را مشخص کنید. پنجره از بالا یا پایین باز شود ، یا از داخل یا خارج باز شود.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید09125674212