• شماره تماس مدیر فروش : 09125674212

پنجره دوجداره ریلی در کرج

پنجره دوجداره ریلی

پنجره دوجداره ریلی در کرج

پنجره دوجداره ریلی در کرج 1080 660 هانی پنجره

ما در این مقاله قصد داریم به توضیح در مورد پنجره دوجداره ریلی در کرج بپردازیم؛ اما جا دارد در ابتدا به توضیحاتی در مورد پروفیل هافمن در کرج بپردازیم.

معیارهای ارزیابی پروفیل هافمن در کرج

هانی پنجره یکی از صد ها نمایندگی شرکت هافمن است. شرکت هافمن یکی از برند های معتبر تولید کننده پروفیل های UPVC و پنجره دوجداره است؛ که محصولات خود را با وسواس زیادی تولید می کند. همچنین تمامی محصولات توسط کارشناسان از همه جهات و از دیدگاه های مختلف مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرند.
معیارهای بررسی شده پروفیل هافمن در کرج توسط کارشناسان و تأیید شده توسط مصرف کنندگان، را می توان موارد زیر بیان کرد :

• قیمت و هزینه رقابتی با برند های دیگر
• کنترل کیفیت
• ثبات رنگ در پروفیل های هافمن
• مقاومت در برابر شرایط مختلف آب و هوایی
• ثبات فرم پروفیل

پروفیل پنجره دوجداره هافمن

پروفیل پنجره دوجداره هافمن دارای ویژگی های قابل توجهی از جمله تنوع رنگی بالا ، اندازه های مختلف ، ماندگاری و دوام بالا ، مناسب برای هر نوع آب و هوا و مقاومت بالا است.
پروفیل هافمن در کرج به گونه ای تولید می شود که مشکل تغییر شکل و رنگ پروفیل را نداشته باشند، در شرایط مختلف آب و هوایی دارای مقاومت باشند و مورد قبول مشتری قرار بگیرند و همچنین دارای تعادل قیمتی و کیفیتی باشد.

 

پروفیل هافمن

مقایسه انواع درب و پنجره دوجداره

در مقایسه با پنجره های ساده ، پنجره های دو جداره UPVC دارای کاربرد های متنوعی هستند. مقایسه اینکه کدام پنجره دوجداره بهتر است کار ساده ای نیست. هر ساله انواع پنجره های دو جداره آلومینیومی و UPVC، پنجره های دو جداره کشویی و ریلی ، درب های UPVC با یک لنگه بازشو ، دو لنگه بازشو ، عمودی باز و طرح های مختلف مطابق با سلیقه مشتری تولید می شوند.

ویژگی های پنجره دوجداره ریلی در کرج

ایمن ترین پنجره های موجود دارای شیشه دو جداره مدل ریلی هستند.
دو صفحه شیشه ای سخت که شکستن آن بسیار سخت است نسبت به پنجره های ساده ایمن تر است. فضای بین پانل ها بین ۶ تا ۲۰ میلی متر متغیر است ، اما حداکثر فاصله ۲ میلی متر برای عملکرد مطلوب حرارتی و ایمنی توصیه می شود.

پنجره دوجداره پی وی سی ریلی، یکی از کاربردی ترین پنجره های دو جداره است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در واقع ، پنجره ریلی از پنجره های لولایی کارآمدتر است و فضا کم تری را اشغال می کند.این مدل از پنجره دو جداره متناسب با آب و هوای مختلف طراحی شده و دارای استاندارد های جهانی است. در طراحی پنجره های دو جداره تک ریل ، به جای استفاده از دو ریل در کنار یکدیگر ، از تک ریل با یک لنگه ثابت استفاده می شود؛ که باعث افزایش میزان عایق در برابر گرما و سرما ، آلودگی صوتی و گرد و غبار می شود. همچنین در این پنجره دو جداره می توان از شیشه سه جداره استفاده کرد.

ساختار آن ها :

یک فریم و شیشه دو جداره یا بیش تر، اساس درها و پنجره دوجداره ریلی در کرج را تشکیل می دهد. بین دو لایه شیشه با گاز پر می شود و این سیستم در داخل فریم ثابت می شود. به دلیل لایه های بیشتر فریم ، این پنجره ها کمی بزرگتر از شیشه های ساده هستند. قیمت پنجره های ریلی دو جداره در مقایسه با شیشه های ساده بیشتر است و این به دلیل مواد استفاده شده و تکنولوژی ساخت آن است.

پنجره دوجداره ریلی در کرج

بیشتر سفارشات درب و پنجره در کرج مربوط به شیشه دوجداره است. این مواد از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. فضای بین دو لایه شیشه با گاز آرگون پر شده است که باعث افزایش مقاومت حرارتی شیشه می شود.با این کار سوخت و انرژی زیادی صرفه جویی می شود. اگر فیش های گاز و برق را قبل و بعد از نصب پنجره دو جداره ریلی مقایسه کنید، متوجه می شوید که به خودی خود مقدار زیادی در هزینه صرفه جویی شده است.

قیمت پنجره دوجداره ریلی در کرج

پنجره دوجداره ریلی در کرج یکی از محبوب ترین انواع پنجره های دو جداره در بین مهندسان معماری ، کاربران و مشتریان است.
به همین دلیل قیمت پنجره دوجداره ریلی در کرج برای مشتریان بسیار مهم است. تعیین قیمت پنجره دوجداره ریلی در کرج با توجه به انواع یراق آلات و انواع پروفیل های آلومینیومی،UPVC و عملکرد بازشوی آن ها تعیین می شود.

انواع پنجره دوجداره ریلی در کرج از نطر نوع پروفیل

  • پنجره دوجداره ریلی UPVC:

این نوع پنجره توسط شرکت های مختلف از جمله هافمن تولید می شود. همچنین هر شرکت از یراق آلات مختلفی برای تولید این نوع پروفیل استفاده می کند.

  • پنجره دو جداره ریلی آلومینیومی:

این نوع ، نوع دیگری از پنجره دو جداره ریلی است که استفاده از مواد آلومینیومی به سلیقه و ابعاد پنجره دو جداره و نوع معماری ساختمان بستگی دارد. اگر پنجره های عایق می خواهید باید از آلومینیوم ترمال بریک برای ساخت این نوع پروفیل پنجره استفاده کنید تا از انتقال گرما و سرما بین فضای داخلی و خارجی جلوگیری شود.

پنجره دوجداره ریلی آلومنیومی

دستگیره پنجره دوجداره ریلی در کرج

در این پنجره ها بهتر است از دستگیره هایی بزرگتر از دستگیره های پنجره های لولایی استفاده شود ، زیرا با استفاده از این دستگیره ها ، به دلیل وزن لنگه بازشو و شیشه دوجداره ، هنگام جابجایی فشار فیزیکی کمتری به پنجره وارد می شود.

یراق آلات پنجره دوجداره ریلی در کرج

در این نوع پنجره ها حداکثر وزن شیشه و دهانه پنجره روی غلطک هایی است که در زیر دهانه قرار دارند. وقتی به دسته نیروی فیزیکی وارد می کنید ، اهرم بازشو حرکت می کند.
مراقب باشید از غلتک ضعیف استفاده نکنید. در صورت استفاده از غلتک پلاستیکی ضعیف ، پنجره به راحتی حرکت نمی کند و ممکن است بعد از مدتی غلطک شکسته شود.
بهترین غلطک در این پنجره ها غلطک های سرامیکی است زیرا این غلتک ها بهترین عملکرد را دارند و می توانند وزن بیشتری نسبت به غلتک های پلاستیکی تحمل کنند.

یراق آلات ضد سرقت و ایمن پنجره دوجداره ریلی در کرج

شما باید مطمئن شوید که پنجره ریلی شما ایمن و ضد سرقت است. زیرا اگر اصول ایمنی در این نوع پنجره ها رعایت نشود ، افراد می توانند به راحتی وارد خانه شما شوند. همچنین توجه داشته باشید که در پنجره شما از نوارهای فرچه ای استاندارد پنجره استفاده شود تا در برابر گرد و غبار و رطوبت مقاوم باشند.

پنجره دوجداره ریلی در کرج

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج کلیک نمایید.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید09125674212