• شماره تماس مدیر فروش : 09125674212

پنجره هافمن طرح چوب

پروفیل هافمن طرح چوب

پنجره هافمن طرح چوب

پنجره هافمن طرح چوب 1500 586 هانی پنجره

تولید و استفاده از پنجره های چوبی از گذشته تا به امروز رایج بوده است. به دلیل پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی بشر ، تولیدکنندگان در و پنجره به فکر تولید پنجره دوجداره افتاده اند. چوب به دلیل ضریب حرارتی کم ، گرما و سرما را رد نمی کند و باعث عایق بندی محیط می شود. پنجره های چوبی که در گذشته تولید و استفاده می شدند به دلیل رطوبت پوسیده و آسیب دیدند ، بنابراین در نسل جدید پنجره های چوبی از روکش های چوبی استفاده می شود تا رطوبت دیگر نتواند به داخل چوب نفوذ کند.

نحوه محاسبه قیمت پنجره دوجداره هافمن

پنجره هافمن طرح چوب بر اساس روکش لمینتی که پوشانده شده است ، قیمت آن تعیین می شود. پروفیل های مورد استفاده در این نوع پنجره ها متفاوت است ، از جمله پروفیل های فریم ، ارسی یا لنگه ، مولیون و…
در پنجره لمینت ، با استفاده از ماشین آلات مخصوص ، لمینت به پروفیل چسبانده می شود و برای افزایش کیفیت محصول ، از پروفیل هایی با رنگ نزدیک به رنگ لمینت استفاده می شود.
تنوع رنگ و طرح در پنجره های هافمن بسیار زیاد است ، اما پوشش ها با توجه به تقاضا و سلیقه مشتریان اعمال می شوند. طرح های بلوط روشن و بلوط تیره از طرح های رایج در بسیاری از ساختمان ها است.

انواع پروفیل های لمینت

پروفیل هافمن طرح چوب

پروفیل های لمینت با توجه به نوع پوشش به سه دسته تقسیم می شوند که این سه دسته عبارتند از: بیرون لمینت ، داخل لمینت و دو طرف لمینت .
در نوع داخل لمینت از پروفیل طرح چوب در قسمت داخلی استفاده می شود و در قسمت خارجی از پروفیل سفید استفاده می شود. اما در دو طرف لمینت برای هر دو طرف از پروفیل طرح چوب استفاده می شود. در پروفیل های مغز رنگی ، وقتی سطح روکش خراشیده شود ، قابل توجه نیست ، زیرا رنگ روکش و پروفیل مشابه است ، اما در پروفیل های سفید دیده می شود.

منظور از پروفیل لمینت شده چیست؟

یک پروفیل UPVC است که روی آن فویل های رنگی توسط ماشین ها چسبانده می شوند. یکی از مزایای استفاده از لمینیت پروفیل UPVC امکان تولید و ساخت انواع طرح ها بر روی پنجره های دو جداره UPVC است.

مزایای استفاده از پنجره هافمن طرح چوب

از مزایای پنجره هافمن طرح چوب این است که به راحتی با فضای داخلی خانه و مبلمان تطابق می یابد و برای هر سبکی مناسب است. از پروفیل های روکش دار در تولید پنجره هافمن طرح چوب استفاده می شود. این نوع پروفیل مانند پروفیل سفید تولید می شود. برای ترکیب مواد اولیه پنجره هافمن طرح چوب ، رنگدانه هایی با همان رنگ روکش چوب اضافه می شوند تا نمای رنگی مشابه رنگ روکش داشته باشند.
در مرحله بعدی از تولید پنجره هافمن طرح چوب ، طرح چوب لمینت روکش لمینت با مواد مخصوص و با فشار بالا به پروفیل چسبانده می شود. از مزایای پنجره هافمن طرح چوب این است که جایگزین پنجره های قدیمی فلزی و آلومینیومی می شوند، متناسب با کاربرد و سلیقه افراد دارای انواع طرح ها و انواع کرکره هستند و نیازی به ترمیم رنگ پروفیل ندارند.

ویژگی های درب و پنجره هافمن طرح چوب

• مقاوم در برابر نور خورشید و گرما
• قابل شستشو
• زیبایی منحصر به فرد
• عمر طولانی
• نصب و تعویض آسان
• عایق حرارتی
• عایق صدا
• عایق بندی در برابر عبور ذرات گرد و غبار و آلودگی هوا
• عایق در برابر نفوذ آب
• در شرایط مختلف آب و هوایی قابل استفاده است
• نیازی به رنگ نیست

اجزای پنجره هافمن طرح چوب

پروفیل هافمن چوبی

پنجره لمینت رنگی با تغییر رنگ پروفیل در دکوراسیون داخلی یا نما تنوع ایجاد می کند. مشخصات UPVC مهم ترین اجزای پنجره های دو جداره UPVC سفید هستند اما با استفاده از لمینت رنگی یا روکش چوب می توان رنگ ها و طرح های مختلف ایجاد کرد.

برای تولید پنجره هافمن طرح چوب ، انواع پروفیل با کیفیت بالا که از اجزای اصلی پنجره دوجداره هستند و از اتصالات متناسب با سلیقه مشتری استفاده می شود. یکی دیگر از اجزای پنجره هافمن طرح چوب ، شیشه های دو جداره لمینت رنگی است که به صورت وکیوم در کارخانه تولید می شود و گاز بی اثر به آن ها تزریق می شود. شیشه دو جداره تولید شده توسط شرکت به مدت ۵ سال در برابر بخارزدگی تضمین می شود. تیم اجرایی خبره نصب درب و پنجره هافمن طرح چوب در هانی پنجره با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان تضمین می کنند.
اجزای پنجره هافمن طرح چوب می توان به شیشه های دو جداره ، فریم اصلی به عنوان قاب پنجره و اتصالات ، نوار آب بندی و تقویت کننده فولادی اشاره کرد.

قیمت نهایی پنجره دوجداره و پروفیل هافمن در کرج

پنجره های دو جداره طرح چوبی بر اساس روکش لمینتی که پوشانده شده است ، قیمت نصب پروفیل لمینت با نمای چوبی نیز تعیین می شود. با استفاده از ماشین آلات مخصوص ، لمینت به پروفیل چسبانده می شود و برای افزایش کیفیت محصول ، از پروفیل هایی با رنگ نزدیک به رنگ لمینت استفاده می شود. تنوع رنگ و طرح در پنجره های دو جداره چند لایه بسیار زیاد است ، اما روکش ها با توجه به تقاضا و سلیقه مشتریان اجرا می شوند.

عوامل باعث افزایش قیمت پنجره های دو جداره سفید در مقایسه با قیمت پنجره هافمن طرح چوب می شوند ، به میزان پروفیل استفاده شده بستگی دارد ، هرچه سطح پروفیل بزرگتر باشد ، اختلاف قیمت بیشتر خواهد بود. در پنجره های دو جداره UPVC ، رنگ دسته ها و چسب مورد استفاده برای نصب نیز قیمت را تغییر می دهد. این اختلاف قیمت حدود ۲۵ تا ۴۰ درصد از کل مبلغ فاکتور افزایش می یابد.
قیمت پروفیل هافمن در کرج براساس نوع پوشش یک طرفه و دو طرفه به طور متوسط محاسبه و اعلام می شود که توسط یک نرم افزار قابل انجام است. تفاوت قیمت پنجره به میزان پروفیل های طرح چوب مورد استفاده در پنجره دو جداره بستگی دارد که با افزودن پروفیل ها در هر قسمت از پنجره ، به صورت تصاعدی افزایش می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج کلیک نمایید.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید09125674212