• شماره تماس مدیر فروش : 09125674212

استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین

قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین

استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین

استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین 1024 768 هانی پنجره

برای استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین ، کافیست متناسب با درخواست خود در هر قسمت گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که می توانید از کانال های ارتباطی ما مانند تماس تلفنی ، واتس اپ یا تلگرام نیز برای دریافت استعلام قیمت پنجره دوجداره استفاده کنید. کارشناسان فروش در اسرع وقت پیش فاکتور دو جداره را برای شما ارسال خواهند کرد.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره UPVC

اکنون ما به شما خواهیم گفت که چگونه قیمت پنجره دوجداره را به صورت آنلاین محاسبه کنید. اول از همه برای شروع محاسبه قیمت مراحل زیر را کامل بخوانید.

مرحله ۱

شکل پنجره ، تعداد بازشوها و نوع حالت باز شدن از فاکتورهای مهمی هستند که در استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین تأثیر می گذارند. با اضافه شدن هر تعداد بازشو ها با توجه به ابعاد، پروفیل لولا و یک دستگیره اتصالات اضافه می شود. در این قسمت برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره ، فاکتور نوع و شکل دهانه پنجره مورد نظر را بررسی می کنیم.

مرحله ۲

در این مرحله نوع پروژه یعنی چگونگی قرار دادن پنجره ها را مشخص می کنیم. نوع پروژه به معنی جایگزینی یک پنجره قدیمی یا یک پروژه نوسازی است. برای محاسبه هزینه تعویض پنجره قدیمی (برش پنجره قدیمی و نصب پنجره جدید و بدون قاب صاف) ، همواره قیمت متفاوتی از نصب یک پنجره جدید در یک خانه نو ساز دارد . به خاطر کار بیشتر در جایگزین کردن پنجره قدیمی مشتری باید قیمت بیشتری بپردازد.
تفاوت هزینه تعویض پنجره قدیمی با یک پروژه نوسازی در نوع پروفیل و درصد نصب است که در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره بسیار مهم است.

مرحله ۳

در این مرحله ، برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره ، باید نوع شیشه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این بخش ، برای از بین بردن پیچیدگی محاسبه قیمت ها ، فقط شیشه های دو جداره ، سه جداره و رفلکس های دو جداره را در نظر می گیریم.

مرحله ۴

در مرحله آخر عرض و ارتفاع مورد نظر در یا پنجره محاسبه می شود. توجه داشته باشید که ابعاد باید به متر محاسبه شود. به عنوان مثال ، اگر ابعاد پنجره شما ۱۵۰ سانتی متر باشد ، باید عدد ۱٫۵ را به ما بگویید.

عوامل محاسبه قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین چیست؟

قیمت پنجره دوجداره

اگر در حال ساخت ساختمان جدید خود هستید یا می خواهید پنجره های قدیمی را در خانه خود جایگزین کنید ، می توانید با وارد کردن اطلاعات ساده مانند ابعاد و انتخاب نوع و اندازه پنجره ، به راحتی پنجره دو جداره خود را بصورت آنلاین قیمت گذاری کنید. از دیگر ویژگی های محاسبه قیمت پنجره دوجداره بصورت آنلاین می توان به سادگی نام برد که این کار را برای کاربران بسیار آسان و بدون دردسر می کند. در ادامه به چند عنصر اصلی در قیمت پنجره دوجداره اشاره خواهیم کرد.

  • مدل پنجره

مدل پنجره ای که انتخاب می کنید تأثیر زیادی در فاکتور نهایی شما خواهد داشت. دو نوع اصلی مدل پنجره که در پنل محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره برای شما در نظر گرفته شده شامل دو مدل لولایی و کشویی است. توجه داشته باشید که هر یک از این دو نوع مزایا و معایب مختلفی دارند.

  • ابعاد

هرچه پنجره ای بزرگتر بخواهید قیمت بیشتر خواهد شد. پنجره ثابت نسبت به پنجره بازشو قیمت کمتری دارد. اما این نوع پنجره ها بیشتر برای ورود هر چه بیشتر نور طراحی شده اند. همچنین می توانید ابعاد پنجره خود را بر حسب سانتی متر هم به ما بدهید.

  • شیشه

اکثر خریداران پنجره های دو جداره را برای خانه خود انتخاب می کنند. اما شما ممکن است در یک مکان بسیار سرد زندگی کنید که به پنجره های سه جداره نیاز داشته باشید. همچنین شیشه های دیگری مانند سکوریت و لمینت وجود دارد که امنیت بیشتری دارند.

نوع پروفیل یا مواد قاب
گروه صنعتی هانی پنجره با تکمیل سبد محصولات خود طی سالیان گذشته توانسته بهترین ها را برای مشتریان عزیز در نظر بگیرد.

قیمت روز پنجره UPVC

استعلام قیمت پنجره دوجداره

شما می توانید قیمت روزانه پنجره UPVC را بصورت آنلاین در سایت های مختلف مشاهده کنید و مطابق لیست و جدول قیمت انتخاب خوبی داشته باشید.
برای خرید و سفارش ابتدا طرح پنجره مورد نظر را از جدول و لیست قیمت انتخاب کرده سپس نوع پروفیل ، اتصالات ، شیشه و ابعاد پنجره خود را وارد کنید.
نوع لاستیک آب بندی استفاده شده در پنجره های دو جداره ، کیفیت نصب و خدمات پس از فروش در محاسبه قیمت پنجره های دو جداره و محاسبه دقیق قیمت پنجره های دو جداره موثر است .
قیمت روز پنجره UPVC توسط سایت ها اعلام می شود تا در محاسبه گیج نشوید ، پس از اعلام ابعاد و قیمت نهایی ، پیش فاکتور پنجره شما با مشخصات و شیشه نمایش داده می شود.

نکاتی برای استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین

  • قیمت پنجره دوجداره بر اساس لیست قیمت پروفیل سفید پنجره محاسبه می شود.
  • برای آگاهی از قیمت پنجره های لمینت یا رنگ شده با ما تماس بگیرید.
  • تمام لولاهای مورد استفاده لولاهای قابل تنظیم هستند.
  • اتصالات از برند های درجه یک جهانی بوده و دارای ۱۰ سال گارانتی می باشد.
  • دستگیره های پنجره به ترتیب و از بهترین مارک های موجود استفاده می شوند.

تفاوت قیمت پنجره دوجداره طرح چوب یا لمینت با پنجره سفید چقدر است؟

پنجره دوجداره upvc

در برخی از پروژه های تعویض پنجره دو جداره یا بازسازی شده ، استفاده از پنجره های رنگی (رنگ بیرون یا داخل) از الزامات کارفرما یا معماران است. در این حالت می توانید از پنجره موجود در قسمت خارجی لمینت یا رنگی استفاده کنید. این اختلاف رنگ باعث خواهد شد که کل فاکتور پنجره ۱۰-۱۵٪ افزایش یابد.
پنجره لمینت با طرح چوبی از پروفیل های رنگی با روکش ورقه ساخته شده است. با تغییر پنجره سفید به پنجره طراح چوبی ، مقدار کل فاکتور پنجره UPVC بین ۳۵-۵۰٪ افزایش می یابد

تفاوت قیمت مدل های مختلف بازشو چقدر است؟

ریلی یا کشویی ، محوری ، فولکس واگنی و آکاردئون تقسیم شده اند. ما ترتیب قیمت هر یک از اتصالات را در زیر می بینیم :
تک حالته = کشویی < دو حالته< آکاردئونی < محوری < فولکس واگنی

Call Now Buttonالان تماس بگیرید09125674212