• شماره تماس مدیر فروش : 09125674212

معرفی پنجره های دوجداره سایبانی

پنجره دوجداره سایبانی

معرفی پنجره های دوجداره سایبانی

معرفی پنجره های دوجداره سایبانی 984 399 هانی پنجره

پنجره دوجداره سایبانی یکی از محبوب ترین مدل های درب و پنجره UPVC مخصوصاً در کشورهای غربی است. یکی از دلایلی که پنجره دو جداره و پنجره دوجداره سایبانی باعث می شود بسیاری از افراد تمایل به استفاده از این نوع پنجره ها در نمای ساختمان خود داشته باشند، این است که پنجره سایبانی فضای داخلی را اشغال نمی کند زیرا از پایین به بالا با یک زاویه نسبت به خارج باز می شود. بنابراین، هیچ محدودیتی در تنظیم زاویه باز شدن درب و پنجره سایبان وجود ندارد. علاوه بر این، پنجره سایبانی زیبایی و جلوه خاصی به شکل ظاهری ساختمان می بخشد.

پنجره سایبانی مانند سایبان در محور افقی فوقانی در ۳۰ درجه باز و بسته می شود. از این پنجره دو جداره در خانه ها و ویلا هایی استفاده می شود که صاحبان آن تمایل به اشغال فضای داخلی ندارند. بنابراین پنجره دوجداره سایبانی بدون اشغال فضای داخلی خانه با زاویه نسبت به بیرون باز می شود و مانند سایبان در نمای ساختمان دیده می شود و به آن جلوه خاص می بخشد.

کاربرد پنجره و درب سایبانی

 

پنجره دوجداره سایبانی

استفاده از پنجره دوجداره سایبانی به هیچ وجه محدود نیست و می تواند در هر مکانی مطابق سلیقه مشتری باشد اما به طور کلی در فضاهایی که به رفت و آمد بیشتر و ابعاد کوچکتر نیاز دارند استفاده می شود. به عنوان مثال : حمام
سرویس بهداشتی
آشپزخانه
راهرو و راه پله

ساخت انواع پنجره های سایبانی

در ساخت انواع پنجره های سایبانی از مواد مختلفی از جمله آلومینیوم، چوب و UPVC استفاده می شود. البته یکی از پرکاربردترین مواد در ساخت درب و پنجره دو جداره، مواد UPVC است. در حقیقت، مزایای فراوان مواد UPVC آن را به یکی از پرکاربردترین مواد برای ساخت درب و پنجره تبدیل کرده است. از آنجا که ماده PVC از مقاومت و دوام بالایی در برابر عوامل خوردگی و خوردگی برخوردار است، دارای وزن کمی است که روند نصب درها و پنجره ها را تسهیل می کند و علاوه بر این از زیبایی و ظرافت خاصی برخوردار است .
از دیگر مزایا و ویژگی های مواد UPVC می توان به هزینه های تعمیر و نگهداری بسیار کم، عایق صدا، قابلیت بازیافت آسان و قابلیت استفاده از آن برای ساخت انواع طراحی در و پنجره اشاره کرد.

مزایای استفاده از پنجره دو جداره سایبانی

پنجره سایبانی

  • فضای کوچکی را اشغال می کند.
  • تهویه مناسب را در محیط انجام می دهد.
  • نور کافی را که برای محیط داخل مفید است فراهم می کند.
  • عایق بندی بسیار خوبی دارد.
  • دید کمی از نمای خارجی ساختمان به داخل ایجاد می کنند.
  • این مدل را می توان با یک پنجره ثابت یا لولایی ترکیب کرد.
  • آن ها نمای زیبایی از ساختمان را ایجاد می کنند.
  • حالت باز شدن پنجره دو جداره سایبانی قابل کنترل است.
  • این پنجره به راحتی توسط متخصصان نصب می شود.
  • قیمت مناسبی دارد.

نکاتی که هنگام خرید پنجره دو جداره باید در نظر بگیرید :

۱٫ نوع پروفیل :

ضخامت دیواره تأثیر زیادی در انتخاب پروفیل استاندارد دارد. اما فقط پروفیل نیست که قیمت و کیفیت پنجره دو جداره را تعیین می کند.

۲٫ تقویت کننده گالوانیزه :

گالوانیزه تأثیر زیادی در مقاومت پنجره های دو جداره دارد.

۳٫ نوار درز بندی :

این نوار باید از نوع لاستیکی EPDM باشد و انعطاف پذیری بالایی داشته باشد.

۴٫ یراق آلات :

یراق آلات تأثیر زیادی در قیمت و کیفیت پنجره های دو جداره دارد.

۵٫ شیشه :

مهم ترین عامل عایق بندی پنجره شیشه آن است. برای جلوگیری از اتلاف انرژی باید از شیشه های با کیفیت بالا استفاده شود.

نحوه کار پنجره های دوجداره سایبانی

شرکت هانی پنجره، پنجره و درب دو جداره پی وی سی را در انواع طرح های متناسب با نیاز مصرف کنندگان در ساختمان تولید کرده است.
پنجره های دو جداره سایبانی در یک جهت قابل باز شدن هستند و به دلیل الگوی باز شدن این نوع پنجره ها که از پایین به بالا است، صحبت از پنجره های دو جداره است. این پنجره upvc اغلب در سرویس های بهداشتی و توالت استفاده می شود.
علاوه بر این، در قسمت های بالای یک نمای شیشه ای ساختمان که ترکیبی از پنجره های مختلف است، از پنجره سایبانی استفاده می شود. حرکت و باز شدن مدل پنجره دوجداره سایبانی را می توان به دلخواه تغییر داد. از بالا به پایین یا پایین به بالا.

نحوه باز شدن پنجره های سایبانی

عملکرد پنجره دوجداره سایبانی

پنجره های پی وی سی سایبانی را می توان حتی دستور داد که از داخل یا خارج باز شوند. البته حتی می توانید از مدل هایی استفاده کنید که هم دهانه داخلی دارند و هم دهانه خارجی. بنابراین بسته به نیاز خود در انتخاب نوع باز شدن پنجره دقت کنید. نکته دیگری که در هنگام سفارش پنجره دو جداره باید به آن توجه کنید این است که از انتخاب اندازه های بزرگ برای این مدل خودداری کنید.

زیرا معمولاً با گذشت زمان باز و بسته شدن آن دشوارتر می شود. اما در اندازه های کوچکتر می توان این نوع پنجره دو جداره UPVC را به راحتی باز و بسته کرد.
استفاده از این نوع پنجره های UPVC برای خانه هایی با سقف شیروانی در ابعاد بزرگتر ساخته و تولید می شود. زیبایی و جلوگیری از اشغال فضا و نوع جالب توجه باز شدن این نوع پنجره ها دلیل اصلی استفاده از این پنجره ها است.
ترکیب استفاده از این نوع پنجره های UPVC با پنجره های ثابت نوع متداولی است که به طور کلی در سرویس های بهداشتی و توالت استفاده می شود.

یراق آلات پنجره دوجداره سایبانی

یراق آلات قسمت مهمی از پنجره های دو جداره سایبانی است که انواع مختلفی نیز دارند. پنجره های سایبانی دارای اتصالات و لولا هایی هستند که امکان باز شدن پنجره را با زاویه محدود فراهم می کنند. در یک پنجره سایبانی از اتصالات مختلف امکان باز شدن پنجره بدون محدودیت زاویه ای فراهم می شود.
دلیل استفاده و ساخت پنجره های سایبانی به این روش این است که پنجره های سایبانی معمولاً برای سرویس های بهداشتی و فضاهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرند که نیازی به بازشدن کامل ندارند و فضای زیادی وجود ندارد، بنابراین اتصالات به روشی خاص برای نگه داشتن لنگه در چنین فضایی طراحی شده اند و پنجره فضای محدود اطراف آن را برهم نمی زند.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید09125674212