• شماره تماس مدیر فروش : 09125674212

تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج

تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج

تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج

تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج 800 385 هانی پنجره

تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب به چه صورت است ؟

در زمستان مشاهده می شود که مردم برای گرم نگه داشتن خانه؛ از پتو در اطراف پنجره آهنی استفاده می نمایند و یا شعله بخاری را بالا می برند، اما راه حل ساده تری برای حل مشکل عایق بندی وجود دارد و آن تعویض درب و پنجره های آهنی و قدیمی با درب و پنجره های دو جداره UPVC است که در کمترین زمان ممکن تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج انجام می شود .

مراحل تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج

حال که تصمیم گرفتید از کدام پنجره دوجداره استفاده کنید، اکنون سوال اینجاست که چگونه یک پنجره دو جداره نصب کنید و برای نصب پنجره دو جداره چه مراحلی لازم است ؟

تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج از دو طریق ۱- بازسازی ۲- نوسازی امکان پذیر است:

۱٫تعویض درب و پنجره های دو جداره به صورت بازسازی

تعویض پنجره دو جداره در این نوع جایگزینی بدون آسیب است ، به طوری که پنجره های قدیمی برداشته شده و سپس ساب فریم در جای خود باقی می ماند و پنجره جدید بر روی ساب فریم قرار می گیرد. یا اگر در صوتی که ساب فریم مناسب نیست ، لازم است که ساب فریم را با یک ساب فریم مناسب جایگزین نماییم.

 

تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج

۲٫تعویض درب و پنجره های دو جداره به صورت نوسازی

در این نوع تعویض پنجره UPVC ، هنگام دیوار چینی ، ساب فریم هایی که برای نصب پنجره مورد نیاز است ، در داخل دیوار قرار می گیرند و پنجره ها با توجه به اندازه درخواستی شما و نوع مارکی که سفارش داده اید ، در کارگاه ساخته می شوند.
وقتی گچ کاری ساختمان تمام می شود ، درب و پنجره به محل ارسال می شود و نصاب پنجره ، پنجره های زیر ساب فریم را پیچ می کند و سپس یراق آلات پنجره دو جداره را روی پنجره قرار می دهد و در آخر شیشه روی پنجره قرار می گیرد ، و در نهایت برای درزگیری ، از چسب های ضد آب استفاده می شود و درزگیرها نصب می شوند و نکته مهم تر اینکه گاز آرگون در لایه های پنجره تزریق می شود.

 

مزایا

مزایای تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج عبارت هستند از:

• ویژگی بازیافت
• عایق قوی صدا
• مقاومت و دوام بالا
• کاهش آلودگی صوتی
• عایق در برابر گرد و غبار
• نیازی به رنگ آمیزی نیست
• عایق در برابر گرما و سرما
• بدون نیاز به سرویس نگهداری
• کاهش انواع هزینه های مصرف
• قابلیت نصب شیشه های چند جداره
• مقاومت در برابر نفوذ آب و بارندگی
• انعطاف پذیری در برابر انواع بازشوها
• مقاومت در برابر پوسیدگی و اکسیداسیون

تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج

تعیین هزینه ها

عوامل زیادی در مورد تعیین هزینه تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج دخیل هستند و مجموع این عوامل تعیین کننده قیمت نهایی می باشند.
اولین گام در تعیین هزینه تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج داشتن ابعاد پروژه است؛ تا کارفرما با اعلام ابعادی که اندازه گیری کرده است به راحتی از قیمت تقریبی پنجره دو جداره آگاه شود.
علاوه بر قیمت درب و پنجره دو جداره ، هزینه نصاب درب و پنجره نیز در پروژه محاسبه و به قیمت نهایی اضافه می شود، زیرا در تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج علاوه بر نصب درب و پنجره، برش و از بین بردن آهن و اجزای پنجره قدیمی نیز مطرح است.

هزینه های درب و پنجره دوجداره قابل مقایسه با مزایای منحصر به فرد آن نیست و بدون شک در دنیای امروز کاربرد آن ها بسیار بیشتر احساس می شود ، همچنین پروفیلی که می خواهید برای درب و پنجره های دوجداره استفاده کنید، بسیار مهم است.

تأثیر پنجره های دو جداره در برابر آلودگی هوا

نفوذ هوای آلوده به داخل ساختمان ، به ویژه در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج ، علاوه بر بیماری های تنفسی ، مشکلات زیادی ایجاد کرده است. این آلودگی ها در زمستان به دلیل پدیده وارونگی تشدید می شود .
سطح این آلودگی ها گاهی منجر به ایجاد برخی از سیاست های مدیریتی می شود. در واقع ، برای اینکه بتوانیم از محیط زندگی خود را در برابر آلودگی های محیطی ، به ویژه آلودگی هوا محافظت کنیم نقش مهمی در سلامتی خودمان داشته ایم.
به خصوص محیط هایی مانند ادارات و به ویژه منازل مسکونی که از اهمیت زیادی در این زمینه برخوردار هستند؛ زیرا تقریباً ۹۰٪ از وقت خود را در آن ها سپری می کنیم . مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا که شامل سرطان ریه ، حملات قلبی ، آسیب مغزی و غیره است ، معمولاً در فضای بسته رخ می دهد.

بنابراین برای حفظ سلامت این محیط ها بهتر است کلیه عوامل مورد نیاز را رعایت کنید. یکی از این عواملی که بسیار مهم است ، استفاده از درب و پنجره های دو جداره و چند جداره و به طور کلی عایق بندی است. پنجره های دو جداره با استفاده از درزگیرهای مناسب و استاندارد از ورود هوای آلوده جلوگیری می کنند.

 

پنجره دوجداره و جلوگیری از آلودگی هوا

تأثیر این پنجره ها در برابر آلودگی صوتی

تعویض درب و پنجره دوجداره بدون تخریب در کرج به دلیل تأثیر و نقش پنجره های دو جداره در کاهش آلودگی صوتی مهم است ، زیرا کرج به عنوان مرکز استان البرز و همچنین مجاور تهران بزرگ می باشد و دارای مهاجران روزانه ی زیادی می باشد؛ که سبب ایجاد آلودگی صوتی می شوند.
به عبارتی استفاده از پنجره دو جداره باعث کاهش سطح صدا بین ۲۰ تا ۳۵ دسی بل می شود. با توجه به اینکه شدت سر و صدا در محیط شهر حدود ۶۰ تا ۷۰ دسی بل است و به عنوان صدای مزاحم شناخته می شود، استفاده از این نوع پنجره ها بسیار موثر خواهد بود.

همچنین صدا با شدت ۹۰ دسی بل برای سیستم شنوایی مضر است و در کاربرد های کارگاهی و صنعتی ، به شدت نیاز به پنجره های دو جداره احساس می شود. علاوه بر این ، شدت صدای ۱۲۰ دسی بل کاملاً خطرناک است و بیش از آستانه تحمل است ، بنابراین در موارد خاص ، نیاز به پنجره های دو جداره و چند جداره کاملاً قابل لمس است.

 

پنجره دوجداره در کرج

Call Now Buttonالان تماس بگیرید09125674212