• شماره تماس مدیر فروش : 09125674212

پنجره دوجداره در کرج | پروفیل وین تک و هافمن در کرج +قیمت

پنجره دوجداره در کرج

پنجره دوجداره در کرج | پروفیل وین تک و هافمن در کرج +قیمت

پنجره دوجداره در کرج | پروفیل وین تک و هافمن در کرج +قیمت 1032 581 هانی پنجره

همزمان با پیشرفت تکنولوژی در تمام امور و ابزار، در ساختمان سازی نیز پیشرفت های زیادی در رابطه با ساخت انواع درب و پنجره صورت گرفته است که استفاده از انواع پنجره دو جداره یکی از این موارد می باشد که ما در این مقاله به بررسی انواع پنجره دوجداره در کرج (هانی پنجره) می پردازیم.

با آمدن تکنولوژی ساخت پنجره های دو جداره دیگر استفاده از پنجره های معمولی که معایب خاص خود را دارند، کاهش زیادی یافته است و در ساخت بیشتر منازل مسکونی، مراکز تجاری و شرکت ها از انواع این پنجره ها استفاده شده است تا هم دکوراسیون زیباتری داشته باشند و هم از ویژگی های این پنجره ها استفاده بهتری شود.

معرفی انواع پنجره دوجداره

انواع پنجره دو جداره می توانند به عنوان عایق های صوتی و حرارتی عمل کنند.

اصولا انواع پروفیل های استفاده شده در ساخت انواع پنجره دو جداره در کرج (هانی پنجره) از جنس upvc می باشد و دیگر از آهن و فلزات دیگر برای ساخت پروفیل های این پنجره ها استفاده نمی شود.

در ساخت این پنجره ها از شیشه های دو جداره استفاده شده است، دارای وزن سبکی می باشند اما از کیفیت خوبی برخوردار هستند و پروفیل های به کار رفته در ساخت آنها در برابر تغییرات جوی و آب و هوایی مناطق مختلف کشور دارای مقاومت خوبی هستند و آسیب نمی بینند.

انواع پنجره دو جداره به این صورت ساخته می شوند که ابتدا از چند لایه شیشه های مستحکم و با کیفیت خوب در آنها استفاده می شود و سپس فضای داخلی این شیشه ها توسط هوا و یا گاز آرگون پر می گردد که این گاز استفاده شده دارای غلظت مشخص و طول عمر بالایی است.

از مزایای پنجره دو جداره می توان به غیر قابل اشتعال بودن و عدم نفوذ پذیری گرد و غبار از طریق آن به فضای ساختمان اشاره کرد.

انواع پنجره دوجداره در کرج (هانی پنجره) دارای نظافت بسیار آسانی هستند و کار نصاب های آنها نیز ساده است چون نصب سریع و آسانی دارند.

این پنجره ها بسیار ظریف و نازک می باشند اما دارای استحکام فوق العاده ای هستند و در برابر انواع فشارها و ضربه ها مقاومت می کنند.

همچنین قابل ذکر است که گاز آرگونی که برای فضای داخلی شیشه های پنجره دو جداره در کرج (هانی پنجره) استفاده شده است دارای غلظت خوب و مشخصی است و  به همین خاطر طول عمر این پنجره ها از لحاظ حفظ خصوصیات شان توسط گاز آرگون تا ۲۰ سال می باشد.

پنجره دوجداره در کرجانواع مدل های پنجره دوجداره در کرج

انواع پنجره های دو جداره برحسب تکنولوژی روز ساخته می شوند به همین دلیل مطابق با استانداردهای جهانی دارای مدل ها و رنگ های بسیار زیاد و زیبایی می باشند که به آراستگی فضای ساختمان نیز کمک می کنند.

ما در این مقاله به اختصار به معرفی انواع مدل های پنجره دو جداره در کرج (هانی پنجره) و معرفی برخی از ویژگی های آنها می پردازیم.

مدل پنجره دو جداره دو کشویی از انواع پنجره دو جداره در کرج می باشد که به صورت ریلی به سمت راست و چپ، باز و بسته می شوند، سازه این نوع پنجره ها به صورتی است که می توانند روی یک ریل و یا دو ریل ساخته شوند و حرکت کنند.

پنجره دو طرفه بازشو نیز نوعی دیگر از انواع پنجره دو جداره در کرج می باشند که به دو صورت لولایی و یا به سمت بالا باز و بسته می شوند، این نوع از پنجره ها بسیار زیبا هستند و از این مدل استقبال خوبی شده است.

انواع پنجره دو جداره مورد استقبال خوبی قرار گرفته است که از انواع مدل های دیگر آن می توان به پنجره دو جداره یک طرفه بازشو که به صورت لولایی باز و بسته می شود، اشاره کرد.

پنجره دو جداره فرانسوی و آکاردئونی، فولکس واگنی، کمانی و محوری نیز از دیگر مدل های این پنجره ها می باشند.

در مدل فرانسوی پنجره upvc هیچ ستونی در وسط پنجره وجود ندارد و پنجره به صورت متحرک باز و بسته می شود به صورتی که می توان دو لنگه را با هم باز و بسته کرد و یا یک لنگه ثابت باشد و دیگری باز و بسته شود.

در مدل پنجره دو جداره فولکس واگنی پنجره به صورت مدل واگنی باز و بسته می شود، به همین خاطر این نوع از پنجره ها جای بسیار کمی را اشغال می کنند و برای فضاهای کوچک بسیار مناسب می باشند.

انواع مدل پنجره دو جداره آکاردئونی به صورت آکاردئون باز و بسته می شوند، در مدل محوری نیز پنجره به صورت محوری و قطری باز و بسته می شود.

مدل کمانی پنجره upvc در کرج نیز از مدل های زیبا و جدید این نوع پنجره ها می باشد که طالبان زیادی نیز دارد و مطابق با استانداردهای روز و جهان ساخته شده است.

 قابل ذکر است که انواع پنجره دو جداره بر اساس مدل و نوع پروفیل استفاده شده در ساخت آنها تقسیم بندی می شوند، در ساخت پروفیل های انواع پنجره دو جداره در کرج (هانی پنجره) از مشتقات نفتی upvc و آلومینیوم استفاده شده است.

انواع پنجره دو جداره upvc دارای رنگ بندی های مختلفی می باشند و برای تمام شرایط آب و هوایی مناسب هستند و استحکام خوبی نیز دارند.

همچنین پروفیل آلومینیومی انواع پنجره دو جداره در کرج دارای ابعاد بسیار بزرگی می باشند و به همین خاطر برای فضاهای بزرگ از انواع پنجره های دو جداره با پروفیل های آلومینیومی استفاده می شود تا به صرفه تر باشند.

معرفی پنجره دو جداره هافمن در کرج

پنجره دو جداره هافمن نیز یکی از برندهای پنجره دو جداره در کرج و سراسر کشور می باشد. این نوع از پنجره ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و به همین دلیل دارای محبوبیت زیادی هستند.

استفاده از پروفیل های با کیفیت و مرغوب upvc، شیشه ها و یراق آلات  کنترل شده و با کیفیت از عوامل اصلی محبوبیت پنجره دو جداره هافمن در کرج می باشد.

کنترل کیفی پنجره دو جداره هافمن به صورت تکراری و چندین باره انجام شده است و انواع این پنجره ها بارها در برابر ضربه ها، فشارها، عوامل صوتی و حرارتی آزمایش شده اند و کیفیت آنها مورد سنجش قرار گرفته است.

قیمت انواع پنجره دو جداره هافمن با توجه به کیفیت آنها بسیار مناسب و با صرفه می باشد زیرا از قالب ها و پروفیل های بسیار مرغوبی در ساخت آنها استفاده شده است.

از ویژگی های انواع پنجره دو جداره هافمن می توان به رنگ بندی، مقاومت بالا، نصب سریع و آسان، امکان شست و شو و نظافت ساده  اشاره کرد.

انواع مختلف مدل های پنجره دو جداره هافمن در کرج موجود است و مردم می توانند به راحتی آنها را با قیمت های مختلفی براساس نوع شیشه ها و پروفیل ها انتخاب و خریداری کنند.

معرفی پنجره دو جداره وین تک در کرج

این نوع پنجره یکی از برندهای انواع پنجره دو جداره در کرج می باشد که از لحاظ تغییر رنگ و فرم و عدم بروز مشکل دارای کیفیت خوب و کنترل شده ای می باشند.

استفاده از پنجره دوجداره وین تک سبب می شود که هدر رفت انرژی ساختمان بسیار پایین بیاید و ظرافت ساخت و زیبایی آن نیز بر دکوراسیون ساختمان تاثیر خوبی دارد.

انواع مدل پنجره دو جداره وین تک در رنگ ها و پروفیل های مختلف روانه بازار می شود و به خوبی کیفیت آنها کنترل شده است تا تماما خصوصیات  انواع پنجره دو جداره در آنها مشهود باشد.

قیمت پنجره upvc وین تک با توجه به مدل، رنگ، اندازه و نوع پروفیل های استفاده شده در ساخت آنها توسط نرم افزارهای خاص در نمایندگی ها و کارخانه ها مشخص می شود.

استفاده از انواع ضربه گیرها و مقاومت دهنده ها در ساخت این پنجره ها  سبب شده است که کیفیت آنها بالا برود و با توجه به کیفیتشان دارای قیمت خوبی می باشند.

قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره در کرج متفاوت می باشد اما بهتر است در هنگام خرید به نوع شیشه ها که باید از شیشه های صنعتی باشد، پروفیل ها و کیفیت آنها توجه ویژه ای کرد و خریداری آنها را به افراد کاربلد سپرد.

همچنین باید توجه کرد که مقدار گاز آرگون استفاده شده در میان شیشه های پنجره دو جداره به اندازه باشد و از غلظت خوبی برخوردار باشد زیرا این گاز بر طول عمر این پنجره ها تاثیر گذار می باشد.

باید دقت کرد که تمام درزهای این پنجره ها عایق بندی شده باشد تا خصوصیات پنجره از لحاظ عایق بندی صورتی، حرارتی، گرد و غبار حفظ شود.

توجه به نوع یراق آلات استفاده شده در ساخت انواع پنجره دو جداره نیز بسیار مهم می باشد.

همه این موارد به علاوه اندازه پنجره، تنوع مدل آنها و تعداد خرید بر روی قیمت انواع پنجره دو جداره در کرج تاثیر گذار می باشد.

انواع پنجره هایی که دارای پروفیل upvc می باشند هم قیمت مناسب تری دارند و هم از کیفیت بهتری برخوردار می باشند به همین دلیل استقبال خوبی از از این نوع پنجره ها شده است.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید09125674212