• شماره تماس مدیر فروش : 09125674212

نمایندگی وین تک

در صورت بررسی انواع پنجره های دو جداره UPVC در کشور، قطعاً نام وین تک را شنیده اید. این پروفیل از زوایای مختلف توسط متخصصان ، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بررسی شد و از نظر عدم بروز مشکل ، تغییر شکل و رنگ یکی از برترین پروفیل ها در ایران می باشد.
پنجره وین تک همچنین یکی از بهترین پنجره های دو جداره کشور است. پنجره دو جداره وین تک با ساخت استاندارد دارای کیفیت بالا و عمر مفید است. اگر در حال ساخت و ساز هستید یا قصد تعویض پنجره های قدیمی خود را دارید با هانی پنجره نمایندگی وین تک تماس بگیرید تا کارشناسان ما، شما را راهنمایی کنند.
یکی از سوالاتی که به ذهن شما خطور می کند این است که پنجره دوجداره UPVC چیست و از چه ساخته شده است؟

 

پنجره دوجداره UPVC چیست ؟

مشتقات زیادی در نفت وجود دارد که یکی از آن ها مونومر وینیل کلراید است. این مونومرها توسط دستگاه هایی ترکیب می شوند و واکنشی رخ می دهد که در آن مونومرها به هم متصل می شوند و پلیمری از وینیل کلرید تشکیل می دهند که به آن پلیمریزاسیون میگویند.
ضربه گیرها یا مقاومت دهنده ها خصوصیات مکانیکی در محصول ایجاد می کنند و مقاومت UPVC را در برابر ضربه و چکش خاری افزایش می دهند و انعطاف پذیری آن را افزایش می دهند.

 

پنجره upvc

سبک های مختلف پنجره های دو جداره وین تک (هانی پنجره نمایندگی وین تک در کرج)

سبک های زیادی از پنجره های دو جداره وین تک وجود دارد. پنجره های دو جداره ابعاد مختلفی دارند و ممکن است برای جریان هوا باز شوند. پنجره های ثابت و UV باز شونده نیستند ، اما نور را تأمین می کنند .
برای بالا بردن کیفیت عایق بندی یک پنجره ، ممکن است شیشه ها با یک پلی استر یا فلز رنگ آمیزی پوشش داده شوند. برخی از پنجره های روکش شده علاوه بر محافظت از پرده و مبلمان در برابر آسیب های ناشی از آفتاب ، از یک طرف دارای سطح بازتابنده نیز هستند.

مزایای پنجره وین تک (هانی پنجره نمایندگی وین تک)

• رال آلمان

پروفیل های وین تک دارای استاندارد رال آلمان می باشند. رال آلمان یکی از معتبرترین موسسات در جهان است که این گواهینامه را به شرکت هایی که استانداردهای ساخت پروفیل پنجره را رعایت می کنند ، این مدرک را دریافت می کنند. یکی از مهمترین مزایای پنجره وین تک استاندارد رعایت استاندارد های رال می باشد.

• دوستدار محیط زیست

در کارخانه های وین تک در ایران ، کلیه اقلام ارائه شده در پروفیل های UPVC مطابق با آخرین قوانین زیست محیطی اتحادیه اروپا تهیه می شوند که ۱۰۰ درصد مورد از آنها قابل بازیافت هستند.

• مزایای پنجره وین تک

معمولاً بیش از ۳۳٪ انرژی ساختمان از طریق پنجره های ساختمان شما هدر می رود. علاوه بر زیبایی و ظرافت ، پروفیل های وین تک دارای مزایای بسیاری هستند که باعث می شوند در خانه احساس راحتی کنید. به دلیل محبوبیت این پروفیل در سطح کشور توانسته است خود را به عنوان گزینه ای برای جایگزینی پنجره های قدیمی و بدون تخریب معرفی کند.

• وین تک در جهان

پروفیل های وین تک در ۸ کشور تولید و به ۵۴ کشور صادر می شود. این پروفیل با ساخت واحدهای صنعتی و مجهز و تأسیس دفاتر و یک شبکه فروش گسترده ، نیازهای کمی و کیفی مشتریان را تأمین می کند. خدمات پس از فروش یا گارانتی وین تک بسیار عالی است.

 

پنجره نمایندگی وین تک

خدمات پس از فروش نمایندگی وین تک

خدمات پس از فروش وین تک برای خریداران بسیار مناسب است. گارانتی وین تک پس از نصب به صورت کتبی به شما تحویل داده می شود. با توجه به اینکه وین تک تنها پروفیل بین المللی در ایران است، این پروفیل به چندین کشور اروپایی و آسیای شرقی و آمریکای لاتین صادر می شود و در سال های اخیر با سرمایه گذاری شرکت های خارجی ، پروفیل وین تک در ایران و شهر آذربایجان یکی از با کیفیت ترین و پرفروش ترین پروفیل ها در جهان است ، به همین دلیل خدمات پس از فروش وین تک یا گارانتی وین تک یکی از استاندارد ترین گارانتی ها در جهان است.

تولید مکانیزه پنجره های UPVC در هانی پنجره نمایندگی وین تک در کرج

تولید در کارخانه های اتومات با تجهیزات سنگین و استاندارد در کیفیت تولید در و پنجره های دو جداره چشمگیر است. تولید مکانیزه محصول ، مشکلات احتمالی را از نظر کیفیت محصول برطرف می کند.
هانی پنجره ، نماینده رسمی وینتک ، از جدیدترین ماشین آلات مکانیزه در فرایند تولید استفاده کرده است. در نتیجه ادعا می کند توانایی ارائه بهترین کیفیت ممکن و بهترین پنجره دو جداره وین تک را به مشتریان عزیز دارد.

قیمت پنجره ۳ جداره وین تک

پنجره ۳ جداره وین تک برای مناطق سردسیر یا مناطق نزدیک به خیابانهای پرتردد و مدارس بسیار مناسب است. پنجره ۳ جداره وین تک دارای یکی از کاملترین قالب های متناسب با موضوع جلوگیری از سر و صدا می باشد .

 

پنجره سه جداره

استفاده از متریال اورجینال

هانی پنجره در کلیه اجزا و قیمت پنجره های دو جداره وین تک از مواد پروفیل UPVC ، از یراق آلات گالوانیزه و اصلی استفاده می کند .در هیچ قسمت یا حتی یک میلی متر از محصول ، از مواد تقلبی و با کیفیت پایین استفاده نمی شود.
بسیاری از کارگاه ها این محصول را با مواد تقلبی تولید می کنند و محصول بدست آمده اصلاً از کیفیت قابل قبولی برخوردار نبود در نهایت کارفرما نیاز به تعویض پنجره ها خواهد داشت.

نتیجه گیری نهایی در انتخاب پنجره نمایندگی وین تک

پروفیل وین تک یکی از پروفیل های قدیمی پنجره های دو جداره UPVC در ایران است. این پروفیل از کیفیت مطلوبی برخوردار است و قیمت آن کمی بالاتر از قیمت پنجره هافمن است. اما شما می توانید مشخصات وین تک را با رنگ های دیگر متناسب با نما و طراحی داخلی ساختمان خود دریافت کنید.
این پروفیل دارای سبد محصولی وسیعی می باشد. همچنین دیگر مزیت این پروفیل که ذکر شد و می تواند تاثیر بسیاری بر انتخاب شما بگذارد گواهی رال آلمان است که نشان از کیفیت و قدرت بالای این مارک معتبر دارد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کلیک نمایید.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید09125674212