• شماره تماس مدیر فروش : 09125674212

توری پنجره دوجداره | ناامیدی حشرات با دیدن توری پنجره دوجداره

توری پنجره دوجداره

توری پنجره دوجداره | ناامیدی حشرات با دیدن توری پنجره دوجداره

توری پنجره دوجداره | ناامیدی حشرات با دیدن توری پنجره دوجداره 745 460 هانی پنجره

توری پنجره دوجداره لازمه هر خانه ای است که به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر حشرات موذی هستند. در فصل تابستان معمولا با گرم شدن هوا، باز کردن پنجره ها بهترین و مناسب ترین و همچنین مقرون به صرفه ترین راه برای تهویه فضای خانه ی شما عزیزان می باشد.

اما امان از این حشرات موذی که همیشه به عنوان مزاحم برای ما دردسرسازبوده، ولی جای نگرانی نیست! این حشرات با وجود توری پنجره دوجداره راهی برای ورود به منزل شما را ندارند و با وجود این توری های بی نظیر نا امید شده و دست از تلاش برای ورود به منزل شما می کشند!

هرچند روش های بسیاری برای مبارزه با این موجودات موجود است که شامل حشره کش ها و انواع سموم می باشد. اما این روش ها ممکن است برای سلامت شما مضر باشد و سلامتی شما را به خطر بیندازد. بنابراین نصب توری پنجره دوجداره، روشی است که شما بدون نگرانی از خطراتی که ممکن است سلامت شما و عزیزانتان را به خطر بیندازد، جلو ورود حشرات و همچنین موجودات موذی را می گیرید.

نصب توری پنجره دوجداره تیری است با چند نشان!

با نصب این توری علاوه بر اینکه می توان از هوای مطبوع  و دلنشین بیرون لذت برد ، از ورود حشرات نیز جلو گیری می کنید. پس با این کار در واقع با نصب این محصول شما همزمان از چند مزیت بهره می برید. بنابراین، با این کار شما این امکان را به خود و عزیزانتان می دهید تا از فضای دلنشین و زیبای بیرون لذت برده و دیگر مجبور نیستید فقط به خاطر ترس از ورود حشرات مزاحم خود را از دیدن منظره بیرون از خانه محروم کنید. (حتما بخوانید : پنجره دوجداره در کرج)

 

انواع توری پنجره دوجداره!

توری های پنجره دو جداره داری انواع مختلفی بوده که هر کدام از آن ها دارای مزیت هایی می باشند که انتخاب هر کدام از آنها بستگی به نوع محل نصب و همچنین سلیقه شما دارد.

  • توری آلومینیومی: توری آلومینیومی یکی از انواع توری ها بوده که در قدیم بیشتر مورد استفاده قرارگرفته و معمولا برای پنجره های آهنی و همچنین آلومینیومی کاربرد دارد. این توری، علاوه بر مزیت، اشکالاتی نیز دارد از جمله اینکه این توری جلو ورود نور را گرفته و منظره جالبی برای منزل شما فراهم نمی کند. علاوه بر اینها این توری در برابر نور آفتاب و همچنین بارندگی زیاد مقاوم نبوده و با گذشت زمان خراب شده و کاربرد خود را از دست می دهد و شما مجبور خواهید بود دوباره برای نصب توری جدید هزینه کنید. به غیراز این موارد گفته شده، تمیزکردن این نوع توری ها بسیارسخت و دشوار بوده و شما باید زمان زیادی را صرف تمیز کردن آن بکنید.

 

  • توری یو پی وی سی: جزئی از توری های جدید بوده که کاربرد بیشتری نسبت به توری های آلومینیومی دارد و از الیاف فایبرگلاس ساخته شده که همین ویژگی، این توری را در میان خریداران محبوب کرده است . علت این محبوبیت نیز مزیت های فراوان این محصول و همچنین تنوع زیاد آن بوده، که بنا به سلیقه شما و نوع پنجره و دربی که قصد زدن توری به آن را دارید می توان از این محصولات استفاده کرد. همانطور که گفته شد این نوع از توری پنجره دوجداره دارای مزایای فراوانی بوده که در اینجا به چند مورد از آن اشاره می کنیم:

 

  1. یکی از مزایای توری پنجره دوجداره این است که به درب یا پنجره منزل شما ظاهر زیبا و دلنشین می دهد.
  2. از دیگر مزیت آن این بوده که در برابر گرد وغبار وآلودگی بسیار مقاوم می باشد.
  3. و همچنین از مهمترین مزیتی که می توان به آن اشاره کرد این می باشد که اجازه ورود نور خورشید را به محیط داخل منزل شما داده تا شما نگران رشد و پرورش گل و گیاهان نباشید.
  4. از آنجایی که امروزه بیشتر منازل آپارتمانی شده و فضای کمتری در حیاط برای پروش گیاهان می باشد. بنابراین وجود این توری ها این امکان را به علاقه مندان به گل و گیاه داده تا بدون دغدغه و نگرانی هم از ورود حشرات موذی جلوگیری کنند و هم با ورود نور خورشید به پرورش گل و گیاه بپردازند.

از انواع این توری می توان به توری پلیسه، توری رولینگ، توری لولایی و توری ثابت اشاره کرد. که هر کدام از این توری ها داری ویژگی های خاصی بوده و کاربرد های متفاوتی دارند که در محل مورد نظر به راحتی نصب می شود.

توری پلیسه توری پنجره دوجداره

داشتن توری زیبا با طرح بی نظیر نه تنها سبب شده تا از ورود حشرات موذی به منزل جلوگیری شود بلکه سبب می شود به درب منزل و یا پنجره ها نیز فضایی زیبا ببخشد. توری های پلیسه که امروزه در بازار رواج پیدا کرده اند توانسته اند به سرعت جایگاه قابل قبولی بین مشتریان پیدا کنند. از این رو دیگر نگران پشه های خون آشام نباشید. بلکه توری پلیسه با زیبایی بی نظیرش آماده نگهبانی در برابر این پشه های مزاحم است. توری پلیسه یکی از زیباترین توری پنجره دوجداره است.

توری پلیسه پنجره دوجداره

توری پلیسه

 

توری رولینگ از انواع توری پنجره دوجداره

 نام دیگر این توری، توری جمع شو بوده  که حرکت این توری با هدایت فنر بوده که متاسفانه استفاده طولانی مدت  و باز و بسته شدن طولانی فنر منجر به آسیب رسیدن به این نوع از توری پنجره دوجداره می شود.

توری رولینگ پنجره دوجداره

توری رولینگ

 

توری لولایی توری پنجره دو جداره

 این توری بیشتر برای پنجره هایی کاربرد دارد که قاب پنجره فضایی برای قاب توری نداشته باشد. بنابراین این توری لولایی برای هرنوع پنجره ای کارایی دارد. توری لولایی همان توری با قاب ثابت می باشد. این نوع توری ها به دلیل خاصیت جابه جایی که دارند بسیار مورد کاربرد می باشد. زیرا به راحتی و با یک حرکت می توان آن ها را باز و بسته کرد. زیبایی و طرح جدید توری لولایی سبب شده به عنوان بهترین توری پنجره دو جداره شناخته شود.

توری لولایی پنجره دوجداره

توری لولایی

 

توری ثابت توری پنجره دوجداره

 این نوع توری همانطور که از نامش پیداست ثابت بوده و باید در مکان هایی نصب شود که نیاز به باز بسته شدن درب و پنجره کم باشد. از مزایای این توری پنجره دو جداره می توان به نصب ساده و کم هزینه آن اشاره کرد. از رایج ترین توری ها برای پنجره دو جداره می توان به همین توری ثابت برای توری پنجره دو جداره اشاره کرد.

این نوع توری نیز بین کاربران بسیار محبوب می باشد. زیرا طرح ساده و نصب آسانی دارد. از این رو توری ثابت نیز مانند سایر توری ها به جنگ حشرات خون خوار می رود. تمیز کردن آن نیز با یک پارچه نخی مرطوب انجام می شود.

توری ثابت پنجره دوجداره

توری ثابت

 

کلام آخر!

توری پنجره دوجداره محافظی است مطمئن که از قدیم تا به امروز مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته و طرفداران بسیاری را پیدا کرده که علت این امر کاربردی بودن و کیفیت مناسب این محصول می باشد.

هر کدام از توری های نامبرده دارای مزیت های مخصوص خود بوده که در طرح ها و قیمت های متنوعی در اختیار شما قرار می گیرد. و این امکان را به شما عزیزان داده تا بر اساس محل نصب و همچنین بنا بر سلیقه خود از این توری ها برای جلوگیری از ورود حشرات مزاحم و همچنین موجودات موذی استفاده کنید. با توری پنجره دو جداره  بدون هیچگونه نگرانی، پنجره و درب منازل خود را باز کنید و از هوای بی نظیر این فصل از سال لذت ببرید.

Call Now Buttonالان تماس بگیرید09125674212